Zawody Społecznej Straży Rybackiej Rejonu VI Okręg Katowice 2011

Aktualności | 2011-09-13 | Publikujący: PZW Katowice Rejon VI

Zawody Społecznej Straży Rybackiej Rejonu VI

W sobotę 27.08.2011 roku na zbiorniku Licencyjnym Buków gospodarza koła 78 Jas-Mos rozegrano zawody wędkarskie w dyscyplinie spławikowej wśród strażników Społecznej Straży Rybackiej Rejonu VI.

Zawody były uhonorowanie najlepszych strażników rejonu VI Okręgu Katowice za osiągnięte wyniki w pracy społecznej.

Swoją obecnością zaszczycili komendant SSR Okręgu Katowice Andrzej Jania  oraz przedstawiciel Zarządu Okręgu kolega Leszek Boczoń.

Zawody otworzył koordynator Etatowej Straży Rybackiej Rejonu VI  Krzysztof Zawistowski, witając serdecznie wszystkich strażników i zaproszonych gości.

Po mimo, że w tym dniu pogoda dopisała , to nie wszystkim zawodnikom szczęście dopisało.

Atrakcji w tym dniu nie zabrakło. Dla tych którzy nie złowi żywej ryby przygotowano dodatkową konkurencję , wykazanie swoich umiejętności wędkowaniu w baseniku.

Pierwsze miejsce z wynikiem 1485 punktów zdobył Marek Kubiak koło Żory , na drugim miejscu uplasował się Karol Haizik koło Rydułtowy 850 punktów , trzecie miejsce z wynikiem 620 punktów zajął Piotr Gołda koło Żory.

Podczas nagradzania zwycięzców w swoim wystąpieniu Komendant SSR Andrzej Jania doceniając pracę strażników podziękował za ich społeczny wkład w ochronie wód Okręgu Katowice, wręczając w dowód uznania Puchary oraz pamiątkowe imienne dyplomy.

Nawiązują do wypowiedzi komendanta kolega Leszek Boczoń, bardzo wysoko ocenił pracę koordynatora SSR Rejonu VI Krzysztofa Zawistowskiego oraz pogratulował wyróżnionym strażnikom Rejonu VI za uzyskane najlepsze wyniki w całym Okręgu Katowice.

Puchar przechodni dla najlepszego strażnika roku 2010 wręczono koledze Markowi Kubiak koło Żory.