Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Wyniki zawodów

Wyniki zawodów 2019r.

MIEJSCE
NAZWA ZAWODÓW I II III IV V VI L.UCZESTNIKÓW
O MISTRZOSTWO KOŁA

Wawrzyczny Adam, Olszewski Jakub (Kadet), Ucher Wanda (Kobieta), Potysz Bartosz(Junior)

Jasionowicz Adam. Wesper Mateusz(Junior) Jasionowicz Anatol, Sikora Łukasz (Junior) Maciejewski Zbigniew, Widenka Karol(Junior) Rybarz Marek Reclik Karol 27(1 Kadet, 1 Kobieta, 4 Juniorów)
PUCHAR PREZESA Jasionowicz Adam  Machaj Bogdan Sztangierski Tomasz  Wesper Mateusz Sikora Łukasz Jasionowicz Anatol 20
35-LECIE KOŁA Knauer Łukasz   Donat Wojciech Stabla Jarosław  Jasionowicz Anatol Gawlik Robert   Podeszwa Mariusz  25
Puchar JESIENI  Rybarz Marek Maciejewski Zbigniew  Wawrzyczny Adam Jasionowicz Anatol  Thaut Reinhard Donat Wojciech  21

PUCHAR OKOŃ

ZAKOŃCZENIE SEZONU 

 Czerwicki Paweł
Sztangierski Tomasz
Maciejewski Zbigniew
Jasionowicz Adam
Czyż Andrzej
 Podeszwa Mariusz

 

Wyniki zawodów 2018r.

MIEJSCE
NAZWA ZAWODÓW I II III IV V VI L.UCZESTNIKÓW
O MISTRZOSTWO KOŁA

Maciejewski Zbigniew

Lerch Ryszard  Wawrzyczny Adam Czyż Andrzej  Rybarz Marek Mendrela Marek 23(1 Kadet)
PUCHAR ZARZĄDU Wawrzyczny Adam   Jasionowicz Adam Opic Jan  Czyż Andrzej   Sztangierski Tomasz Machaj Bogdan  22
PUCHAR PREZESA Rybarz Marek  Jasionowicz Anatol Wawrzyczny Adam  Jasionowicz Adam Maciejewski Zbigniew Machaj Bogdan  19
Puchar JESIENI  Maciejewski Zbigniew Rybarz Marek Jasionowicz Adam  Knauer Łukasz  Thaut Reinhard Podeszwa Mariusz 19 
ZAKOŃCZENIE SEZONU „OKOŃ” Podeszwa Mariusz Jasionowicz Anatol  Wawrzyczny Adam Jasionowicz Adam  Rybarz Marek  Mendrela Jacek 21(1 Junior)

 

 

Wyniki zawodów 2017r.

MIEJSCE
NAZWA ZAWODÓW I II III IV V VI L.UCZESTNIKÓW
O MISTRZOSTWO KOŁA

Sztangierski Tomasz

Wawrzyczny Adam Machaj Bogdan
Opic Jan - -  24 (2 Kadet)
TOWARZYSKIE Thaut Reinhard Machaj Bogdan 
Szefer Piotr Czyż Andrzej Trzeciak Mirosław  Rybarz Marek 19
PUCHAR PREZESA Jasionowicz Adam Maciejewski Zbigniew Rybarz Marek Czyż Andrzej Czerwicki Paweł Sztangierski Tomasz 17
SUMIKOWE  Kamczyk Paweł
Podeszwa Mariusz 
Seman Grzegorz  Rybarz Marek
Wawrzyczny Adam Sztangierski Tomasz 19
JESIENNE Maciejewski Zbigniew 
Szewczyk Marek 
Czyż Andrzej Opic Jan 
Thaut Reinhard Wawrzyczny Adam 14
ZAKOŃCZENIE SEZONU „WODNIK”  Wawrzyczny Adam
Czyż Andrzej  Sztangierski Tomasz
Thaut Reinhard Jasionowicz Anatol Jasionowicz Adam 14

 

 

Wyniki zawodów 2016r.

MIEJSCE
NAZWA ZAWODÓW I II III IV V VI L.UCZESTNIKÓW
O MISTRZOSTWO KOŁA

Rybarz Marek

Rybarz Jan(Kadet)

Czyż Andrzej
Jasionowicz Adam
Sztangierski Tomasz
Wawrzyczny Adam
Hausman Krzysztof
 21 (1 Kadet)
PUCHAR PREZESA Wawrzyczny Adam 
 Jasionowicz Adam
Sztangierski Tomasz Opic Jan Trzeciak Michał Piechaczek Rafał 20 (1 Kadet)
TOWARZYSKIE Czyż Andrzej Thaut Reinhard  Rybarz Jan Opic Jan Rybarz Marek Maciejewski Zbigniew 17 (1 Kadet) 
JESIENNE  Opic Jan
 Rybarz Marek
Jasionowicz Anatol  Sztangierski Tomasz
Czyż Andrzej 
Maciejewski Zbigniew 
13 
ZAKOŃCZENIE SEZONU „WODNIK”  Gajecki Marek
Kozieł Piotr
 Maciejewski Zbigniew
Rybarz Jan
Rybarz Marek
Thaut Reinhard
13

 

 

Wyniki zawodów 2015r.

MIEJSCE
NAZWA ZAWODÓW I II III IV V VI L.UCZESTNIKÓW
O MISTRZOSTWO KOŁA
Opic Jan Machaj Bogdan
Piechaczek Eugeniusz
Czyż Andrzej
Jasionowicz Anatol
Sztangielski Tomasz
 30 (3 Kadetów)
PUCHAR PREZESA Hausman Krzysztof
 Rybarz Marek
Piechaczek Rafał
Sztangielski Tomasz
Machaj Bogdan
Maciejewski Zbigniew
22 (2 Kadetów)
TOWARZYSKIE Piechaczek Rafał
 Czyż Andrzej
Sztangielski Tomasz
Thaut Reinhard
Rybarz Marek
Szewczyk Marek
 
JESIENNE  Rybarz Marek
 Szewczyk Marek
Opic Jan
Thaut Reinhard
 Sztangierski Tomasz
Maciejewski Zbigniew
13
ZAKOŃCZENIE SEZONU „WODNIK”  Szewczyk Marek
Czyż Andrzej
Rybarz Marek
Machaj Bogdan
Piechaczek Rafał
Sztangierski Tomasz
 15

 

 

Wyniki zawodów 2014r.

MIEJSCE
NAZWA ZAWODÓW I II III IV V VI L.UCZESTNIKÓW
ROZPOCZĘCIE SEZONU Opic Jan Thaut Reinhard Paczuła Krzysztof Wawrzyczny Adam Rybarz Marek Reclik Karol  43 (6 Kadetów)
PUCHAR PREZESA Maciejewski Zbigniew
 Gajecki Marek
 Jasiek Patryk
Reclik Karol
 Paczuła Krzysztof
 Gawlik Robert, Opic Jan
30 (4 Kadetów)
XXX LECIA KOŁA  Maciejewski Zbigniew
 Rybarz Marek
Rusztowicz Michał
Czyż Andrzej
Trzeciak Michał
 Oślizło Adam
30 (4 Kadetów)
JESIENNE  Maciejewski Zbigniew
Opic Jan
Rusztowicz Michał
 Sztangierski Tomasz
Thaut Reinhard
Rybarz Marek
14 (2 Kadetów)
ZAKOŃCZENIE SEZONU „WODNIK” Rybarz Marek
Wawrzyczny Adam
Sztangierski Tomasz
Piechaczek Eugeniusz
Opic Jan
Czyż Andrzej
19 (2 Kadetów)

 

Wyniki GRAND PRIX

Miejsce
I
II
III IV
V
VI
2018r.  Wawrzyczny Adam
Jasionowicz Adam  Rybarz Marek  Maciejewski Zbigniew  Czyż Andrzej   Sztangierski Tomasz
2017r.  Czyż Andrzej
Wawrzyczny Adam
Sztangierski Tomasz
Machaj Bogdan
Thaut Reinhard
Rybarz Marek
2016r.  Rybarz Marek
Czyż Andrzej
Opic Jan
Sztangierski Tomasz
Jasionowicz Adam
Maciejewski Zbigniew
2015r.  Rybarz Marek
Czyż Andrzej
Sztangierski Tomasz
 Piechaczek Rafał
Machaj Bogdan
Szewczyk Marek
2014r.  Opic Jan
Rybarz Marek
Maciejewski Zbigniew
 Czyż Andrzej
Thaut Reinhard
Rusztowicz Michał